Skip to main content

Predsjednik Jakov Milatović zakazao je nastavak sjednice Savjeta za odbranu i bezbjednost za sjutra u 11 sati.

“Na 37. sjednici članovi Savjeta razgovaraće na temu bezbjednosne situacije u zemlji i razmotriti prijedloge odluka Ministarstva odbrane koji se odnose na vježbe i obuke u inostranstvu u 2025. godini”, navodi se u saopštenju.

Članovi Savjeta razmotriće i Inicijativu Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija i Ministarstva zdravlja za uvođenje policajaca u obrazovnim i zdravstvenim ustanovama u Crnoj Gori, i molbu Sindikata odbrane i Vojske Crne Gore koja se odnosi na prava zaposlenih u Vojsci Crne Gore.

Savjet će razmatrati prijedloge odluka Ministarstva odbrane o postavljenjima, razrješenjima, imenovanjima oficira i oficirki Vojske, kao i druga pitanja iz svoje nadležnosti.

Leave a Reply