Skip to main content

Kolektiv škole „Mustafa Pećanin“ svečano je ispratio u penziju uvaženog profesora fizičkog vaspitanja Fadila Kardovića iza kojeg je 45 godina izuzetno uspješnog vaspitno-obrazovnog rada.

Direktor škole Asmir Hasović uručio je profesoru Kardoviću prigodan poklon i u ime kolega poželio mu puno sreće u narednom životnom poglavlju.

– Profesor Fadil Kardović je u toku svog dugogodišnjeg rada u ovoj ustanovi bio jedna veoma bitna karika – dao je veliki doprinos za njenu afirmaciju svojim angovažovanim radom i prestižnim rezultatima, kako na opštinskom tako i na državnom i regionalnom nivou.

Učinio je da se za našu školu i naš grad po talentu njenih učenika i velikom uspjehu daleko čuje.

Ostaće zapamćen po predanosti profesorskoj profesiji i snažnom uticaju i motivaciji koju je prenosio na svoje učenike i učenice, od kojih su mnogi od njih danas slavni i poznati u svijetu sporta i mnogim drugim oblastima.

Profesoru Fadilu Kardoviću želimo da u zdravlju i rahatluku dugo uživa u svojoj zasluženoj penziji, rečeno je danas na svečanom skupu u toj gradskog školi.

Leave a Reply