Skip to main content

U Rožajama je započela rekonstrukcija puta na dionici od ETC-a do mosta Zeleni.

Rekonstrukcija ove dionice posebno je važna za bezbjednost pješaka i vozača, jer se nalazi u naseljenom području sa visokom frekvencijom saobraćaja. 

U sklopu radova biće izgrađeni i trotoari, čime će stanovnici ovog dijela Rožaja dobiti sigurnije uslove za kretanje. 

Takođe, ova investicija je posebno značajna za građane Rožaja, sa obrzirom na to da je bilo više saobraćajnih nezgoda sa smrtnim ishodima, nažalost, na ovoj dionici.

Da podsjetimo, finansijska sredstva za ovaj projekat su obezbijeđena kroz Budžet za 2024. godinu, amandmanskim djelovanjem poslanika Bošnjačke stranke.

Rekonstrukcija pomenute dionice još jedan je od pokazatelja zalaganja Bošnjačke stranke za ravnomjeran regionalni razvoj i modernizaciju infrastruktuke u nerazvijenim regionima Crne Gore.

Leave a Reply